Filmid

Armastatud komöödia “Kui Harry kohtas Sallyt” oleks äärepealt hoopis teise lõpu saanud

Foto: Facebooki kuvatõmmis

Tuli välja, et üheks aegumatuks armastuslooks peetud linateos “Kui Harry kohtas Sallyt” (“When Harry met Sally”) oleks peaaegu saanud hoopis kurvema lõpu, vahendab portaal Cinemablend.

Režissöör Rob Reiner avaldas, et stsenaariumi kirjutades ei läinud tal armuasjades just kõige paremini ja see mõjutas ka tema töõd. Reineri arvates pidi jällegi kirjutama sellest, mida ka ise kogenud oled.

Seetõttu nägi armastuskomöödia “Kui Harry kohtas Sallyt” ette, et Harry ja Sally ei jää kokku. Reineri sõnul oleksid nad küll kohtunud, kuid ei oleks õnnelikult elu lõpuni kokku jäänud. Filmi pealkiri oleks seega küll õigustatud olnud, kuid romantiline lõpp oleks ära jäänud.

Kuid õnneks kohtus Reiner filmi võtete ajal eluarmastusega ja tema vaatenurk muutus tänu sellele oluliselt. Harry ja Sally lugu sai sellise finaali nagu seda teatakse.

Muide, Harryt kehastanud Billy Christal improviseeris suuresti viimase stseeni ajal, sest selleks episoodiks ei olnud isegi teksti.

Järgmine kord filmi vaadates võib mõelda ka sellele, et selle tegemist on alustatud mõttega, et Harry ja Sally lähevad lõpuks lahku. See seik võib nii mõndagi muuta.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.