Filmid

“Borati” järge näeb juba varsti ka Eestis, esimeses treileris tögatakse karmilt Trumpi

Borati järgmist hullumeelset seiklust näeme juba oktoobri lõpus.Foto: kaader filmist "Borat"

Järg 2006. aastal ilmunud ülipopulaarsele “Boratile” jõuab vaatajateni juba 23. oktoobril. Film esilinastub Amazon Prime Video striimimisteenuses, mis on saadaval ka Eestis.

Filmist endast veel kaadreid avalikustatud ei ole, kuid “Borat 2” esimeses õrritajas, mis on kokku lõigatud erinevatest uudisklippidest, visatakse nalja USA presidendi Donald Trumpi üle. Väidetakse, et ta on parim juht USA ajaloos, et ta austab naisi ja käis sõjas juba 15-aastaselt.

“Borati” järje ametlik pealkiri ei ole tegelikult “Borat 2”. Hiljuti avalikustati, et filmi ametlikuks pealkirjaks saab hoopis “Borat: Gift of Pornographic Monkey to Vice Premiere Mikhael Pence to Make Benefit Recently Diminished Nation of Kazakhstan”. Meie jääme trükimusta säästmiseks “Borat 2” juurde.

“Borati” looja ja kehastaja Sacha Baron Cohen on suutnud teise “Borati” filmi valmis filmida pea täieliku saladuskatte all. Sarnaselt esimese “Boratiga” on ka teine film kokku pandud tõsielulistest olukordadest ning kaamera ees olevad inimesed sageli ei tea, et osalevad filmis.

Seetõttu sattus Cohen “Borati” järge filmides väidetavalt korduvalt eluohtlikesse olukordadesse ja oli sunnitud paaril võttepäeval kandma kuulikindlat vesti.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.