Filmid

Bryan Cranstonile ei ole veel Walter White’i rolli Breaking Badi filmi pakutud

Foto: Ursula Coyote/ AP/ Scanpix

Hiljuti tuli uudis, et seriaalile “Breaking Bad” on oodata järge, kuid selgusetuks jäi, kas kaasa teeb ka Bryan Cranston. Veebiajakiri Cinemablend uuris Cranstonilt, mis tema asjast arvab.

Cranston vastas sellele küsimusele hea meelega, kuid väidetavalt ei ole ta käsikirja isegi näinud. Veel vähem seda lugeda saanud.  See asjaolu jätab muidugi õhku küsimuse, kas “Breaking Bad” võib ekraanile jõuda Walter White’i tegelaskujuta. Ka Cranston ise ei välista seda varianti.

Cranston lisas, et juhul kui sarja looja Vincent Gillian talle rolli pakub, siis ta võtab selle kindlasti vastu. Tema sõnul on Gilligani näol tegemist geeniusega.

Võib juhtuda, et White jääb filmist tõepoolest kõrvale. Kuulujutud räägivad, et valmiv linateos on jätk Jesse Pinkmani kannatuste rajale. Seriaali viie hooaja jooksul kaotas Pinkman kõik, mis ühel inimesel kaotada on võimalik. Slash Film sai teada, et Pinkmani lugu jätkub sealt, kus tema elu viiendas osas pooleli jäi.

Tuleb välja, et just seetõttu jättis Gillian viimases osas Pinkmani tegelaskuju puhul nii palju lahtiseid otsi, et neid üks hetk jätkata. Seega võib juhtuda tõesti see, mis seriaali puhul oleks mõeldamatu olnud: Walter White’i ei pruugi filmis kaasa teha.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.