Filmid

“Call of Duty” mänguseerial põhineva filmi kirjutab viimase aja ühe parima märuli stsenarist

Tundub, et "Call of Duty" tagalas kõik korras ei ole.Foto: Activision

Ülipopulaarsel tulistamismängude seerial “Call of Duty” põhineva filmi stsenaariumi kirjutab valmis Joe Robert Cole, kes aitas luua viimase aja ühe parima märuli, “Musta pantri” stsenaariumit.

Plaanid “Call of Duty” kinolinale tuua on ringelnud juba mõnda aega. Filmi esialgse stsenaariumi kirjutas valmis Kieran Fitzgerald, kelle sulest pärineb ka 2016. aasta triller “Snowden”. “Call of Duty” ekraniseeringu režisööritooli on palgatud istuma sel aastal kinodesse jõudnud märuli “Sicario: Soldado päev” valmis vändanud Stefano Sollima.

Nüüd teame Variety vahendusel, et “Call of Duty” filmi uut stsenaariumit on palgatud kirjutama muljetavaldava resümeega Joe Robert Cole, kes aitas režissöör Ryan Coogleril kokku panna ühe parima Marveli märuli “Musta pantri” stsenaariumit.

Ei ole veel teada, millisest suunast Cole’i stsenaarium “Call of Duty” ekraniseeringule läheneb. Kas filmiks tehakse mõni kindel mäng või kirjutab Cole originaalse stsenaariumi? Kuna töö filmi kallal on alles väga algses staadiumis, siis ei saa ka kindel olla, et Cole’i nägemus üldse kunagi ekraanile jõuab. Võib-olla otsustatakse veel värsket verd sisse tuua ja Cole välja vahetada.

Levitaja Activision on suutnud muuta “Call of Duty” nänguseeria globaalseks fenomeniks. Tänavu ilmunud “Call of Duty: Black Ops 4” on selle aasta üks paremini müünud mänge. Teos tekitas eelkõige kõmu sellega, et erinevalt seeria varasematest mängudest loobuti üksikmängukampaaniast ja keskenduti mitmikmängule.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.