Filmid

Coca-Cola Plaza toob sügisel kinno “Suure Lebowski”, “Kurjad surnud” ja “Pahad poisid”

Tsitaat pealkirjas pärineb filmis hetkest, kui peategelased valgete piirkonnas võõra maja ukse taga piilusid. / Foto: www.2manymovies.com

Järgmisel kolmapäeval, 5. septembril  jätkub  Coca-Cola Plaza kinoklassika sari, alustades vendade Joel ja Ethan Coeni armastatud komöödiaga “Suur Lebowski”. Film jutustab sellest, kuidas The Dude ehk Jeff Lebowski (Jeff Bridges) on kõige muretum tegelane üldse, kuid see muutub, kui tema kodu tungivad kaks pätti, kes arvavad ekslikult, et ta on sama nimega miljonär. Lebowskit näidatakse kõigil septembri kolmapäevadel.

Jeff Bridges, Steve Buscemi ja John Goodman “Suures Lebowskis”. Foto: Forum Cinemas

Oktoobris vahetab The Dude’i välja õudusemeistri Sam Raimi 1981. aasta kultusfilm „Kurjad surnud“. See on õudukas viiest sõbrast, kes vanas metsamajakeses lõbusalt aega veetes avavad pahaaimamatult väravad, mille kaudu sisenevad meie maailma verejanulised hauatagused olendid, kes noori piinama hakkavad.

“Kurjad surnud” on film, mis andis uue elu julgetele ja põnevatele väike-eelarvelistele filmidele, mis julgevad piire kombata. Samuti andis see hoo sisse nii lavastaja Sam Raimi kui ka peaosalise Bruce Campbelli karjääridele.

Novembri kinoklassikaks on film, mille kohta esmapilgul ei oskakski arvata, et see oli esmalt kinoekraanidel juba nii palju aastaid tagasi – 1995. aasta Michael Bay debüütfilm “Pahad poisid”. Suurejooneline ja meelelahutuslik märul näitas esmalt välja tulles lisaks Bay erakordselt suurele plahvatuste armastusele ka Will Smithi suurepärast võimet ühendada action terava positiivse huumoriga.

Kinoklassika sündmustesarja filmid on kõik digitaalselt taastatud, minimaalselt 2K resolutsiooni ja kvaliteetse 5.1 heliga.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.