Filmid

“Don’t be alarmed, we’re negroes” – Bad Boys 3 tuleb 2020!

Tsitaat pealkirjas pärineb filmis hetkest, kui peategelased valgete piirkonnas võõra maja ukse taga piilusid. / Foto: www.2manymovies.com

Veel vaid natuke üle aasta tuleb oodata, sest 17. jaanuaril 2020 peaks kinodesse jõudma “Bad Boys For Life”. Kui esimesed kaks osa lavastas staarrežissöör Michael Bay, siis kolmanda võtab käsile vähemtuntud Belgia duo Adil El Arbi ja Bilall Fallah.

Põhiline on aga see, et ekraanile astuvad taas samad Miami narkopolitseinikud Mike Lowrey (Will Smith) ja Marcus Burnett (Martin Lawrence).

Paluks tagasi juurte juurde

Kakskümmend kolm aastat tagasi linastunud esimene osa oli meisterlik kombinatsioon suurepärasest dialoogist, plahvatuslikust aga usutavast actionist ja mõnusast huumorist. Teist osa ma olen ka näinud, aga mitte midagi ei mäleta. Loodetavasti ei mõelda kolmandas osas üle ja paugutatakse mõnuga.

– Mike: “Let’s try to do this right. No gunshots, no dead bodies.”
– Marcus: “You know, if I recall correctly, the last couple of dead bad guys belonged to you.”

Esimesena linastunud “Bad Boys” (1995) oli kõik, mida mina ja mu klassivennad keskkoolipoistena ühest filmist tahta võisime: tabav dialoog, tuusad detektiivid, kiired autod (Porsche 911), ja ilusad naised muidugi ka. Isegi pahad mehed olid lahedad (Tchéky Karyo).

– Marcus: “You forgot your boarding pass.”
– Pahalane: “Oh, shit”.

Ja siis muusika. Tuntuim on muidugi nimilaul Inner Circle’i “Bad Boys”, aga selle suhkruse pala vastukaaluks annab filmile õige hoo ja tunde hoopis sügavam ja hoogsam Mark Mancina loodud soundtrack.

– Marcus: “You made me think you were gonna shoot me for a minute.”
– Mike: “I was.”

Kuna Bad Boys 3 treilerini läheb veel aega, siis nautigem seda suurepärast 1995. aasta oma:

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.