Filmid

Eks-Bond Pierce Brosnan avaldab, kes võiks tema arvates järgmisena James Bondi mängida

Pierce Brosnan toob välja kaks näitlejat, kes tema arvates Bondiks sobiksid.Foto: Sony Pictures

Neljas filmis James Bondi kehastanud Pierce Brosnan tõi välja kaks näitlejat, kes sobiksid tema arvates agent 007 rolli pärast seda, kui Daniel Craig ameti maha paneb.

Brosnani esimene valik on Suurbritannia näitleja Idris Elba, keda on paljud järgmiseks Bondiks pakkunud juba mitu aastat. Elba suudab Brosnani arvates ennast ekraanil kehtestada, lisaks sellele on tal olemas ka Bondi rolliks sobilik hääletämber.

Teise potentsiaalse Bondina käib Brosnan välja Tom Hardy, kes on mänginud mitmetes Christopher Nolani filmides ning teeb kaasa ka suurepärases ajaloolises draamaseriaalis “Peaky Blinders”. Brosnan leiab, et Hardy (ja tegelikult ka Elba) saaksid märulistseenidega suurepäraselt hakkama.

Tom Hardy ja Idris Elba. Foto: People

Praegu kuulub James Bondi roll veel Daniel Craigile, kelle viimaseks Bondi-filmiks jääb koroona tõttu korduvalt edasi lükatud “No Time To Die”, mis peaks kinodesse jõudma septembris. Uue Bondi otsingud käivad, kuid veel ei ole ametlikult välja hõigatud, kelles saab uus agent 007.

Pierce Brosnan kehastus esmakordselt James Bondis 1995. aastal filmis “GoldenEye”. Ta naasis Bondi rolli filmides “Tomorrow Never Dies” ja “The World Is Not Enough”. Brosnani viimaseks Bondi-filmiks jäi 2002. aastal esilinastunud “Die Another Day”.

Muide, Brosnan tõi välja ka ühe asja, mis tal vahetevahel meele mustaks teeb: talle ei meeldi pidevad küsimused selle kohta, kellest võiks saada järgmine James Bond…

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.