Filmid

Esimeses “Kiirete ja vihaste” filmis kinolinale jõudnud auto müüdi hiigelsumma eest

Paul Walkeri legendaarne Toyota Supra leidis uue omaniku.Foto: Universal Pictures

Kahe aastakümne eest esilinastunud esimeses “Kiirete ja vihaste” filmis kaasa teinud erkoranž Toyota Supra müüdi oksjonil 555 000 dollari ehk 464 000 euroga.

“Kiirete ja vihaste” fännid tunnevad kallihinnalise sõidumasina kindlasti kohe ära. Tegu on 1994. aasta Toyota Supraga, millega sõitis “Kiirete ja vihaste” saaga esimeses filmis üks peategelastest Brian O’Conner, keda kehastas varalahkunud Paul Walker.

Filmivõtetel kasutati mitut identset Suprat ning uue omaniku leidnud sõidumasinat ei kasutatud tegelikult “Kiirete ja vihaste” kõige meeldejäävamates märulistseenides. Müüdud Supra jõudis ekraanile enamasti vaiksemates stseenides, põnevateks tagaajamisteks kasutati teisi masinaid.

Siiski, tegu on autoga, mis on koos Paul Walkeriga kaasa teinud “Kiirete ja vihaste” saaga kõige esimeses filmis ning see kergitas masina hinna mõistagi uutesse kõrgustesse. Hinda paisutas ka asjaolu, et Supral on jätkuvalt olemas kõik elemendid, mis lisati “Kiirete ja vihaste” filmimiseks, näiteks spetsiaalne kapott, tagatiib ja muud lisad.

“Kiirete ja vihaste” saaga uusim film “Kiired ja vihased 9” jõuab kinodesse täna, 25. juunil.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.