Filmid

Esimesed “Avatar 2” pildid näitavad, mis kinokülastajaid järgmisel aastal ees ootab

Hetkel on töös 4 uut "Avatari" filmi.Foto: Disney

Tehnikamessil CES 2020 avalikustati 4 pilti James Cameroni pikalt töös olnud ulmefilmist “Avatar 2”, mis peaks kinodesse jõudma järgmisel aastal.

Foto: Disney

Esimene “Avatari” film ilmus 2009. aastal ning kasutas toona revolutsioonilist tehnoloogiat. Film teenis kokku 2,8 miljardit dollarit ja oli pikalt maailma enimteeninud linateos, kuni “Tasujad: Lõppmäng” selle eelmisel aastal troonilt kukutas.

James Camreon on “Avatari” järgesid plaaninud juba mõnda aega. Ta mainis 2010. aastal, et teine ja kolmas osa on töös ning ilmuvad 2014. ja 2015. aastal, kuid nii paraku ei läinud.

Foto: Disney

Cameroni sõnul on produktsiooni pikale venitanud korraga mitme filmi kallal töötamisest tulenevad raskused ning ka sobivate võttepaikade leidmine. Viimase probleemi seljatamiseks ostis Cameron Uus-Meremaal 2500 aakrit maad, et rahus ja vaikuses filme vändata.

Foto: Disney

Hetkel töötab Cameron nelja “Avatari” järje kallal. “Avatar 2” peaks ilmuma 2021. aasta detsembris ja selle võtted on juba lõppenud. Väidetavalt on juba valmis filmitud ka kolmas osa, mis jõuab kinodesse 2023. aastal. Neljas ja viies film plaanitakse välja tuua 2025. ja 2027. aastal.

Foto: Disney
Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.