Filmid

Fotod: algasid “Klassikokkutuleku” tegijate uue komöödiafilmi võtted

Filmis teevad kaasa Hendrik Sal-Saller ja Grete Kuld.Foto: Venno Kornak

Sel nädalal said hoo sisse uue hittkomöödia “Jahihooaeg” võtted. Tegu on Taanis vaatajarekordeid purustanud komöödia eestindatud versiooniga, mille taga on ülipopulaarse “Klassikokkutuleku” tegijad.

“Jahihooaeg” on tugevate ja sarmikate naispeategelastega, lugu pakatab särtsakaist seiklustest ja teravast huumorist. Filmi peategelasteks on kolm kodumaist tippnäitlejat Harriet Toompere, Mirtel Pohla ja Grete Kuld. 

Foto: Venno Kornak

Eluga puntrasse jooksnud Eva, kelle rollis astub üles Harriet Toompere on hiljuti lahutanud ja kardab nüüd kaotada nii oma poja kui ka sõbranna Marleeni (Mirtel Pohla) eksmehe (Hendrik Sal-Saller) uuele ja nooremale kallimale Isabelile (Grete Kuld).

Et oma positsioonid tagasi võita, läheb Eva koos sõbranna Marleeni ja oma särava rivaali Isabeliga road-tripile, mis viib naised kokku ülikoomiliste äpardustega, veelgi koomilisemate tülidega, päris tõelise jahipidamisega ja eelkõige iseendaga, et keset jõulusaginat mõista, mis ikkagi elus kõige olulisem on. 

Foto: Venno Kornak

Lisaks eelpool mainitud näitlejatele teevad filmis kaasa mitmed tuntud tegijad: Jan Uuspõld, Priit Loog, Harry Kõrvits, Indrek Taalmaa, Andrus Eelmäe, Kaire Vilgats, Koit Toome, Hendrik Sal-Saller, Haide Männamäe, Kristo Toots, Jürgen Pärnsalu, Marko Mäesaar, Andrus Eelmäe, jpt.

Filmi võtteperiood algab Tallinnas, liigub sealt edasi Laulasmaale ja naiste seiklus kulmineerub viimaks Pärnus ja Pärnumaal.

“Jahihooaja” originaalstsenaariumi autorid on Claudia Boderke ja Lars Mering, eestikeelse adaptsiooni on loonud stsenarist Martin Algus ja filmi režissööriks-operaatoriks on Ergo Kuld. Filmi produtseerivad koostöös Kassikuld OÜ’ga Kristian Taska (Taska Film), Tanel Tatter ja Veiko Esken (Apollo Film Productions). Filmi heliloojaks on Koit Toome. 

Foto: Venno Kornak

Eelnevalt on sama meeskonna poolt jõudnud kinolinale Oskar Lutsu film “Talve” ja peagi näeb ilmavalgust samuti Lutsu ainetel vändatud film “Soo”. 

“Jahihooaeg” jõuab kinodesse 2021. aasta detsembris. 

Toimetas Martin Liivand.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.