Filmid

Ilmus sel aastal linastuva “Avatari” teise osa õrritusvideo

"Avatari" teine osa ilmub detsembrisFoto: Disney

Disney avaldas esimese õrritusvideo “Avatari” teisele filmile, mis kannab pealkirja “Avatar: The Way of Water”.

Tegemist on esimese järjefilmiga neljast, mis peagi vaatajateni jõuab. Nii “Avatari” teine, kolmas, neljas kui ka viies osa võeti korraga üles Uus-Meremaal ning filmid jõuavad vaatajateni kaheaastaste vahedega, kirjutab Consequence.

“Kõigi nelja filmi keskmes on Sullyde perekond, ent iga film jutustab eraldiseisva loo, millel on oma lõpplahendus,” kirjeldas filmide produtsent Jon Landau.

Režissöör James Cameron lubas, et järjefilmid saavad olema väga hea kvaliteediga ning kinnitas, et visuaalefektidele on filmides suurt rõhku pandud.

“Ma tahtsin, et meie tagasitee Pandorasse oleks midagi väga erilist. Iga kaader on disainitud suure ekraani jaoks, resolutsioon on kõrge ja 3D vägagi kaasahaarav,” sõnas Cameron.

“Avatari” teise osa võtted jõudsid lõpusrigele juba 2020. aasta sügisel ning ka kolmas osa oli selleks ajaks peaaegu filmitud. Näitlejatest teevad teises osas kaasa Zoe Saldana, Sam Worthington, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Cliff Curtis, Joel David Moore, CCH Pounder, Edie Falco, Jemaine Clement, Giovanni Ribisi ja Kate Winslet.

“Avatar: The Way of Water” jõuab vaatajateni selle aasta detsembris. Kolmas osa linastub 2024. aastal, neljas 2026. aastal ning viies alles 2028. aastal.

“Avatari” esimene film ilmus 2009. aastal.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.