Filmid

Ivo Felt: Nolani filmivõtete tõttu on mitmed eestlased Hollywoodi projektide juures tööd saanud

Ivo Felt.Foto: Konstantin Sednev/Postimees/Scanpix

Kadriorus presidendi roosiaias toimunud vastuvõtul avaldas Allfilmi produtsent Ivo Felt ERR-ile, et tänu Christopher Nolani filmi “Tenet” võtetele on mitmed eestlased juba saanud tööd Hollywoodi filmiprojektide juures.

“Meil on päris head inimesed, kes filmi teevad, mis on alati suur väärtus,” ütles Felt ja rõhutas, et seda on praegu ka näha, et Eesti inimesi on pärast “Teneti” võtteid võetud ka teiste Hollywoodi filmide peale tööle. “Ka selle filmiga jätkavad mõned inimesed ning on praegu muudes riikides ära.”

Feldi hinnangul olid “Teneti” võtted Eestile väga olulised. Tegu oli suurima filmiproduktsiooniga Eesti ajaloos ning see on signaaliks ka teistele filmitegijatele, et siin on võimalik suuri linateoseid valmis vändata. Loe pikemat usutlust Ivo Feldiga ERR-ist.

Christopher Nolani uusima filmi jaoks Tallinnas filmitud kaadrid jõudsid ka “Teneti” esimesse treilerisse. Kuigi filmi kohta ei ole veel palju teada, siis tundub, et linateoses saab ajaga manipuleerimisel olema oluline roll ning spekuleeritakse, et “Tenet” võib olla salajane järg teistele kuulsatele Nolani filmidele.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses