Filmid

James Bondi produtsent: Bond ei pea olema valge, kuid ta ei saa olla naine

Järgmist Bondi ei olegi veel välja valitud.Foto: Columbia Pictures

James Bondi filmide produtsent Barbara Broccoli rääkis ajakirjale Total Film antud intervjuus Bondi-filmide tulevikust. Jutuks tuli ka see, kes agent 007 rolli kõige paremini sobiks.

Broccoli sõnul ei hoia Bondi-filmide tegijad kramplikult kinni aja jooksul sissekulunud arusaamast, et James Bond peab olema valge mees. Küll aga ei usu Broccoli, et Bondi peaks mängima naine.

“Ta ei pea olema valge mees. Vähemalt mitte minu arvates,” selgitas Broccoli. Tundub, et kuulujutud Lashana Lynchist kui uues Bondist ei vasta siiski tõele. “Me peaksime naiste jaoks rolle looma, mitte lihtsalt mehi naisteks muutma,” arvab Broccoli.

On spekuleeritud, et Daniel Craigi järglaseks James Bondi rollis võib saada Lashana Lynch. Foto: kuvatõmmis

Kuigi järgmisel aastal esilinastuv “Surm peab ootama” jääb Daniel Craigi viimaseks Bondi-filmiks, siis Broccoli sõnul ei ole produtsendid veel uue James Bondi kehastaja otsinguid alustanud. Sellega kavatsetakse alustada pärast järgmise Bondi-filmi ilmumist.

“Ma olen alati öelnud, et korraga saab armastada vaid ühte inimest,” räägib Broccoli. Kui järgmine film on välja tulnud ja natukene aega on mööda läinud, siis me hakkame tulevikule mõtlema. Hetkel veel ei suuda me Danielist kaugemale näha.”

Oktoobri alguses selgus, et 12. novembril esilinastuma pidanud uusimat Bondi-filmi “Surm peab ootama” me sel aastal kinodes ei näe. Filmi uueks esilinastuse kuupäevaks määrati 2021. aasta 2. aprill.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.