Filmid

Järgmine Bondi-film koroona tõttu sel aastal kinodesse ei jõua

Daniel Craigi viimane Bondi-film laseb ennast pikalt oodata.Foto: Universal Pictures

Uusima James Bondi film “No Time To Die” (“Surm peab ootama”) esilinastus lükkus novembrist edasi järgmise aasta kevadesse.

Algsete plaanide kohaselt oleks pidanud uus Bondi-film kinodesse jõudma selle aasta aprillis, kuid lükati sealt edasi 12. novembrile. Nüüd on filmi uueks esilinastumise kuupäevaks määratud 2021. aasta 2. aprill.

Lisaks järgmisele Bondi-filmile lükati natukene edasi ka märuli “Kiired ja vihased 9” esilinastus. See film pidi algselt kinodesse saabuma järgmise aasta 2. aprillil, uus esilinastuskuupäev on 28. mai.

Filmide esilinastuste edasilükkamise põhjuseks on koroonaviiruse põhjustatud jätkuvalt keeruline olukord, mille tõttu on mitmete USA suurlinnade kinod jätkuvalt suletud. Kuigi paljud filmid on sellises olukorras esilinastunud voogedastusteenustes, siis Bondi-filmi tegijad soovivad inimesi just kinodesse meelitada.

Tegu ei ole esimese suurekaliibrilise filmiga, mis on koroona tõttu pikalt edasi lükatud. Hiljuti lükkus järgmisesse aastasse näiteks palavalt oodatud Marveli superkangelasfilm “Must Lesk”.

Eile, kui veel arvasime, et saame uut Bondi nähe juba varsti, avalikustas Billie Eilish uue Bondi-filmi tunnusloo muusikavideo.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.