Filmid

Järgmine Bondi-film lükati koroonaviiruse tõttu pikalt edasi

"Surm peab ootama" lükati edasi seitse kuud.Foto: kuvatõmmis

James Bond suudab jagu saada kõiksugustest kurjamitest, kuid koroonaviirusest ei käi üle isegi tema jõud. Algselt 10. aprillil linastuma pidanud “Surm peab ootama” lükati edasi seitse kuud ja ilmub nüüd novembris.

James Bondi Twitteri kontole ilmunud postituses teatatakse, et filmistuudiod MGM ja Universal ning produtsendid Barbara Broccoli ja Michael G. Wilson otsustasid filmi edasi lükata pärast globaalse kinoturu analüüsimist.

Kuigi koroonaviirust otseselt ei mainita, siis just see on filmi edasilükkamise põhjuseks. Viiruse tõttu on juba ära jäetud mitmeid avalikke üritusi ja suletud erinevaid asutusi, sealhulgas kinosid. Viiruse epitsentris Hiinas on uksed sulgenud peaaegu kõik kinod ja kuna sealne filmiturg on USA järel maailmas suuruselt teine, siis ei ole hetkel suurekaliibrilise Bondi-filmiga välja tulemiseks parim aeg.

Bondi-filmid on alati olnud ülimalt edukad ja kahtlemata soovivad produtsendid, et ka Daniel Craigi viimasest hurraast saaks suur kassahitt. 2016. aasta “Spectre” teenis enam kui 880 miljoni dollari ja 2012. aastal esilinastunud “Skyfall” üle miljardi. Juba spekuleeritakse, et “Surm peab ootama” võib kujuneda kõige tulusamaks Bondi-filmiks eales ning on arusaadav, et koroonaviiruse tõttu ei soovita riskida väiksema kassatuluga.

“Surm peab ootama” jõuab Suurbritannias kinodesse 12. novembril ja Ühendriikides 25. novembril. Veel ei ole teada täpset kuupäeva, millal film Eestis esilinastub.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.