Filmid

Järgmine “Resident Evili” film võtab eeskuju mänguseeria ühest parimast osast

Viimane "Resident Evili" mäng oli täis korralikke ehmatusi. Foto: Capcom

“Resident Evili” videomänguseeria põhjal on vändatud juba mitmeid filme ja hetkel on töös ka järgmine linateos, mis võtab väidetavalt eeskujuks eelmise aasta alguses ilmunud videomängu “Resident Evil VII: Biohazard”.

Screenranti andmeil lähtus stsenarist Greg Russo uusima filmi stsenaariumi kirjutamisel just 2017. aastal ilmunud “Resident Evil VII” atmosfäärist ja tonaalsusest. “Resident Evil VII” võeti nii fännide kui ka kriitikute poolt väga soojalt vastu, seega on loogiline, et filmitegijad üritavad kinolinale midagi sarnast tuua.

Kõige esimese “Resident Evili” filmi režissöör oli Paul W. S. Anderson ja see ilmus 2002. aastal. Linateose peaosas astus üles režissööri abikaasa, Milla Jovovich. Film osutus edukaks ja lõpuks tehti koos valmis kuus “Resident Evili” filmi, viimane neist, “Resident Evil: The Final Chapter”, ilmus 2016. aastal. Paul W. S. Andersoni “Resident Evili” filmiseeria on kokku teeninud üle miljardi dollari.

Fännide pahameeleks eemaldusid filmid liialt videomängudes paika pandud kaanonist ja muutusid paljude arvates liialt märulikeskseteks. Sellest tulenevalt on ka loogiline, et seitsmes “Resident Evili” linateos võtab eeskujuks seeria viimase mängu, mis on ülesehituselt rahulikum ja metoodilisem.

Filmi peab veel paraku pikalt ootama. Seni saame aga nautida YouTube’i kasutaja ZoominGames poolt koostatud “Resident Evil VII” õudsaimate momentide kogumikku.

Märksõnad: , , ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.