Filmid

Kandideeri: uude Eesti filmi otsitakse noori ja julgeid osatäitjaid

Tore võimalus lastele avastamaks filmimaailma telgitaguseid.Foto: Video Blocks

Mängufilmide “O2” ja “Supilinna Salaselts” tootja Nafta Films filmib tänavu suvel uut kodumaist koguperefilmi “Tähtsad Ninad”, kuhu otsitakse peaosatäitjateks näitlemishuvilisi poisse ja tüdrukuid vanuses 9-13 eluaastat.

Filmi tootjad otsivad peaosatäitjateks nelja last – kaht 9-13-aastast poissi ja kaht sama vana tüdrukut. Filmi produtsendi Esko Ripsi sõnul sobivad rollid julgetele ja pealehakkajatele lastele, kes võivad olla nii eesti kui ka vene rahvusest, kuid suhtlevad eesti keeles. Kasuks tuleb varasem näitlemiskogemus. Filmivõtted toimuvad tänavu juulis ja augustis.

Kõik, kes soovivad filmirollidesse kandideerida, peavad seda tegema hiljemalt 14. märtsiks. Tüdrukutele ja poistele on kandideerimiseks erinevad ankeedid: noormeeste ankeet asub siin, neiude ankeedi leiad siit.

Foto: Nafta Films

“Tähtsad Ninad” räägib laste ja vanemate suhetest kaasaegse ja värske nurga alt, esitades küsimuse, mida on ühel perekonnal tarvis õnnelik olemiseks. Filmi käigus segunevad ja muutuvad rollid, näeme täiskasvanuna käituvaid lapsi ja lastena käituvaid vanemaid.

Peaosatäitjatest poisid Oliver ja Sass tulevad filmis välja geniaalse plaaniga asutada iduettevõte ja päästa selle abil oma pere nii majanduslikest raskustest kui ka omavahelistest pingetest. Filmi režissöör on Ingomar Vihmar ja operaator Heiko Sikka.

Toimetas Martin Liivand.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.