Filmid

Keanu Reevesi filmid “Matrix 4 ja “John Wick 4” ilmuvad täpselt samal kuupäeval

Keanu versus Keanu: kumb film esilinastub enne - kas "John Wick 4" või "Matrix 4"?

Warner Bros. andis juba mitu kuud tagasi teada, et Keanu Reevesi “Matrixi” triloogiale lisandub uus osa ja nüüd kuulutati välja, et esilinastus toimub 21. mail 2021. aastal. Huvitaval kombel tuleb samal päeval välja ka teine Reevesi film, “John Wick 4”.

Vaatajate suureks rõõmuks teevad “Matrixis” taaskord kaasa näod, kelleta ei kujutaks “Matrixit” ettegi : Keanu Reeves (Neo) ja Trinity (Carrie-Anne Moss). Inimkonda aitavad päästa masinate käest ka Morpheus (Laurence Fishburne) ja teised tuttavad tegelased.

“Matrix 4” esilinastamisega on kaasnenud väike draama, sest samale kuupäevale on hetkel määratud teine film, kus Keanu Reeves on peaosas: Lionsgate´i “John Wick 4”.

Arvatavasti peab andma üks stuudiotest alla ja lükkama linateose väljatulemist edasi. Spekuleeritakse, et selleks võiks siiski olla Lionsgate, kel 2021. aasta suvel on “John Wick 4” ainuke suursündmus, mistõttu oleks Lionsgate´il oluliselt lihtsam muudatusi teha.

Seevastu tuleb Warner Bros. 2021. aasta suvel välja peale “Matrix 4” veel ka filmidega “Batman”, “Space Jam 2” ja “The Suicide Squad”.

Kõigest lähemalt on võimalik lugeda siit.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.