Filmid

“Kiired ja vihased 9” lükati koroona tõttu juba kolmandat korda edasi

"Kiired ja vihased 9" näitab koroonapandeemiale tagatulesid.Foto: Universal Pictures

Tundub, et Vin Dieseli raju autofilm “Kiired ja vihased 9” just kõige kiiremini kohale ei jõua. Äsja lükati filmi esilinastus koroonapandeemia tõttu uuesti edasi.

Kui eile teadsime, et “Kiired ja vihased 9” jõuab kinodesse 28. mail, siis täna on uueks esilinastumise kuupäevaks märgitud 25. juuni. Ooteajale lisandus ainult kuu aega, kuid see ei pruugi jääda viimaseks edasilükkamiseks.

Filmi tootnud stuudio Universal Pictures loodab, et suveks on USAs koroona vastu vaktsineeritud piisavalt inimesi, et suurema hulga filmisõprade kinodesse lubamine on uuesti mõeldav.

Tänase seisuga on “Kiired ja vihased 9” esilinastumise kuupäev muutunud kolmel korral. Film pidi esialgu linastuma juba 2020. aasta 22. mail. Järgmiseks ilmumiskuupäevaks sai käesoleva aasta 2. aprill, sealt lükkus esilinastus 28. maile ning nüüd 25. juunile. See tähendab, et kokku on uusimat “Kiirete ja vihaste” filmi edasi lükatud enam kui aasta.

Järgmises kiirete ja vihaste filmis sõidetakse kahtlemata taaskord vanarauaks suur hulk kalleid sõidumasinaid, kuid juba praegu on Vin Diesel kinolinal hävitanud rekordarvu autosid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.