Filmid

Kodumaine film “Ükssarvik” on saadaval Amazoni striimimisteenuses, kuid mitte Eestis

"Ükssarvik" jõuab Amazon Prime Video vahendusel laia maailma.Foto: kaader filmist

Eelmisel aastal esilinastunud kodumaine komöödia “Ükssarvik” on jõudnud ülipopulaarsesse Amazon Prime Video striimimisteenusesse. Eesti Prime Video tellijad seda siiski vaadata ei saa.

Edinburghis Eesti aukonsulina tegutsev Peter Ferry postitas Twitterisse foto, millel on näha, et “Ükssarvik” (ingliskeelse pealkirjaga “Chasing Unicorns”) on olemas Ühendkuningriikide Amazoni striimimisteenuses. Tavalise tellimusega filmi vaadata ei saa ja vaja on natukene peale maksta, aga siiski: “Ükssarvik” on Amazon Prime Videos olemas.

Kummalisel kombel eestlased aga Eesti filmi Amazoni striimimisteenusest vaadata ei saa. Otsingulahtrisse “Chasing Unicorns” kirjutades vaatavad Eestis Prime Video tellijale vastu järgmised vasted:

Sellest hoolimata on tore näha, et suurepärane “Ükssarvik” jõuab Amazoni striimimisteenuse vahendusel ka välismaise publikuni. Eestis on võimalik filmi vaadata näiteks Elisa videolaenutuses ja Netikino portaalis.

“Ükssarvik” on komöödia, mis jutustab Liisa Pulga ja Henrik Kalmeti kehastatud kahe noore iduettevõtja teekonnast “kodugaraažist” maailma tehnoloogiamekasse Silicon Valleysse.

Film annab autentse ja värvika pildi tehnoloogiafirma tegemise võlust ja valust. Lugu põhineb enam kui 30 reaalse Eesti startup-ettevõtja kohati uskumatutel ja humoorikatel juhtumistel ning kogemusel viimase 15 aasta jooksul.

Märksõnad: , , , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.