Filmid

Kurb, aga tõsi: tulevikus enam “Borati” filme ei ilmu

"Borat" uuesti filmifänne naerutama ei tule .Foto: Amazon

Mullu teise “Borati” filmi avalikkuse ette toonud näitleja Sacha Baron Cohen kinnitab, et kavatseb Borati rolliga lõpparve teha.

Coheni sõnul oli ta algselt ka teise “Borati” filmi tegemise vastu, kuid teda ajendas uuesti Kazakhstani kuulsaimaks kodanikuks kehastuma USAs valitsev poliitiline olukord.

“”Borat” ilmus Trumpi tõttu. See film täitis kindlat eesmärki, kuid selle uuesti tegemisel ma mõtet ei näe. Borat on nüüd sahtlis luku taga,” ütles Cohen.

Teist “Borati” filmi tegema ajendas Cohenit ka asjaolu, et 2006. aastal ilmunud esimesest osast oli möödunud palju aega. Kui Cohen paari aasta eest sketškdes Boratina üles astus, siis selgus, et paljud inimesed seda tegelast enam ei mäleta või ei tunne teda ära. Cohen otsustas sellest tulenevalt Borati tagasi tuua, et juhtida tähelepanu Trumpi Ameerika kõige valusamatele probleemidele.

“Ma tundsin, et demokraatia ja inimeste elud on ohus ja et minu kohustus on see film valmis teha. Algselt pidi film rääkima Trumpi toetamise ohtlikkusest ja ka koroonapandeemia näitas, et Trumpi vandenõuteooriatel võib olla surmav mõju,” selgitas Cohen.

Teine “Borati” film pealkirjaga “Borat: A Subsequent Moviefilm” ilmus eelmisel aastal Amazon Prime Video striimimisteenuse vahendusel.

Märksõnad: , , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.