Filmid

Marveli “Musta lese” esilinastus lükati koroona tõttu pikalt edasi

"Must lesk" sel aastal kinodesse ei jõua.Foto: Disney/Marvel

Koroona on nõudnud filmimaastikul järjekordse ohvri. Seekord langes viiruse ees Marveli kinouniversumi uusim film “Must lesk”, mille esilinastust lükati edasi poole aasta võrra.

“Must lesk”, mida on juba ka varasemalt edasi lükatud, pidi kinodesse jõudma novembris. Nüüd on Disney filmi esilinastuse lükanud järgmise aasta kevadesse ning kui viirus lubab, siis näeme “Musta leske” 2021. aasta 7. mail.

See tähendab, et “Must Lesk” jõuab kinodesse (kui ikka jõuab) enam kui aasta aega pärast filmi algselt plaanitud esilinastuskuupäeva. Kui kõik oleks läinud plaanipäraselt, siis oleks “Must lesk” kinodesse jõudnud juba käesoleva aasta 1. mail. Koroona tõttu lükkus esilinastus aga novembrisse ning nüüd novembrist järgmisesse aastasse.

“Must lesk” räägib Scarlett Johanssoni kehastatud Tasujast Natasha Romanoffist, kes peab pärast filmis “Kapten Ameerika: Kodusõda” toimunud sündmusi tegelema teda minevikust kummitama tulnud probleemidega. Näeme, kes oli Romanoff enne Tasujatega liitumist ja kuidas temast sai Must Lesk.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.