Filmid

Mis on saanud filmis “Pime külg” kodutut poissi mänginud näitlejast?

Foto: HO/ Reuters/ Scanpix

Päriselul põhinev lina lugu “Pime lugu” (“Blind side”) esilinastus 2009. aastal. Sellest on omajagu aega juba möödas, kuid koduta poissi Michael Oherit mänginud Quinton Aaronist ei ole suurt midagi kuulda olnud. Mis on temast saanud?

Aaron oli ise filmis mängides 25-aastane ja see oli tema jaoks esimene suur roll. Ta pälvis selle eest meedias tähelepanu ja ta võeti kiidusõnadega vastu. Tihtipeale võib ootamatult kuulsaks saamine mõjuda karjäärile vastupidiselt. Edu asemel saadab hoopis ebaedu.

Kuigi Aaronist räägitakse vähem kui kümme aastat tagasi, tegeleb ta endiselt näitlemisega ja ka heategevusega. Ta on kaasa teinud mitmetes teleseriaalides(“Halfway”, “Harry’s Law”) ja filmides (“Justice”, “Fishbowl California”), mis ei ole küll niivõrd tuntuks saanud kui “Pime külg”, kuid sellest hoolimata naudib Aaron nendes mängimist.

Peale näitlemise pühendab ta ka heategevusele, mille eesmärgiks on anda rasvunud noortele juurde enesekindlust ja lootust, et seda olukorda on võimalik muuta.

Kas sa sooviksid seda filmi kohe vaadata? Nüüd on see võimalik! Vajutades siia saad 2,99 euro eest nüüd ja praegu filmi  videoteenuse vahendusel vaadata, ilma, et vajaksid ühtegi lisaseadet.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.