Filmid

“Näljamängude” viies film sai esimese õrritusvideo

"Näljamängude" eellugu põhineb samanimelisel raamatulFoto: kuvatõmmis

Järgmisel aastal jõuab vaatajateni “Näljamängude” eellugu “Näljamängud: Laululindude ja madude ballaad” (“The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes”), mis sai äsja esimese õrritusvideo.

Uus film põhineb Suzanne Collinsi 2020. aastal ilmunud raamatul ning selle tegevus toimub kümneid aastaid enne “Näljamängude” triloogia (viimasest raamatust tehti kaks filmi) tegevust. Fookuses on 12. ringkonnast pärit noor tüdruk Lucy Gray Baird ja 18-aastane Coriolanus Snow, kes triloogia fännidele on tuntud kui president Snow.

Algamas on kümnendad näljamängud ning Snow valmistub oma etteasteks mängude juhendajana. Kunagi võimas Snowde perekond on langenud raskuste küüsi, ent Coriolanuse tribuudi võit mängudel võiks nende kunagise hiilguse taastada. Juhus ei ole Coriolanuse poolt. Ta saab alandava ülesande juhendada kõige naeruväärsemat võistlejat, 12. ringkonna tüdruktribuuti.

Lucy rollis on Rachel Zegler, noort Snowd mängib aga Tom Blyth.

Äsja ilmunud video näol on aga tõesti tegemist õrritusega, sest filmikaadreid veel videos ei näe. Võtted on alles käimas ning film jõuab kinodesse 2023. aasta novembris.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.