Filmid

Neist raamatutest vändatakse sel aastal filmid

Foto: Sanja Bucko/ Capital Pictures/ Scanpix

Veebiajakiri Popsugar tõi välja mõned filmid sellel aastal ilmuvatest filmidest, mis ainest saanud raamatutest.

“Simon vs The Homo Sapiens Agenda”

Becky Albertelli raamat, mis ilmus esmakordselt 2015. aastal. Lugu räägib teismelisest poisist, kes peab end taasavastama ja kehtestama kui koolis tuleb avalikuks, et ta on gei.  Filmi nimeks “Love, Simon” ja  esilinastub 15. Juuni 2018.

“On Chesil Beach”

Lugu noorpaarist, kes pärast lühikest tutvust otsustavad abielluda. Kuid juba esimesel mesinädala õhtul ilmnevad probleemid. Film põhineb kirjanik Ian McEwani raamatul. Esilinastub 18.mai 2018.

“Crazy Rich Asians”

Kohtuvad Nick ja Rachel, armuvad ja otsustavad pärast aasta koos oldud aega abielluda. Sõidavad seepeale Singapuri Nicki vanematega kohtuma ja seal olles tuleb välja, et tulevane peig on pärit pururikkast perest. Ilmneb ka asjaolu, et ämm ei ole poja valikuga sugugi rahul. Esilinastub 17.august 2018.

“The Little Stranger”

Valmis saab midagi ka õudukate austajatele. Film põhineb Sarah Waters’i raamatul, mille loo keskmes on kummitav maja ja seal elavad elanikud. Esilinastub 31.august 2018.

“Where’d you go, Bernadette”

Maria Semple’i kirjutatud raamat, mis räägib teismelisest tüdrukust, kes hakkab pärast ema kadumist teda otsima. Ema ehk Bernadette’i rolli hakkab täitma Cate Blanchett. Esilinastub 2018. aastal

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.