Filmid

Nüüd saad Netflixis ära vaadata aasta ühe suurima ja hullumeelseima filmi

Suur hulk raha ja veel suurem hulk zombisid.Foto: Netflix

Täna jõudis Netflixi palavalt oodatud “Army of the Dead”, käesoleva aasta üks suurekaliibrilisemaid filme.

“Army of the Dead” on kahe ja poole tunni pikkune üle võlli kruvitud märuliga zombifilm, milles kamp sõdureid peab minema elavate surnute poolt valitsetud Las Vegasesse, et saada mahajäetud kasiino seifist kätte väärtuslik varandus.

Kuule lendab igas suunas, plahvatusi on palju ning sisikonnast ja verest puudust tundma ei pea. Olemas on isegi zombi-tiiger. Ma ütlen uuesti: zombi-tiiger! Kiisut näed aktsioonis allolevas treileris:

Selles pea 100 miljoni dollari suuruse eelarvega projektis teevad kaasa mitmed tuntud nimed. Peaosas astub üles märulistaar Dave Bautista, kes on eelkõige tuntust kogunud “Galaktika valvurite” filmides kosmilise sõdalase Draxi kehastamisega. Lavastajatoolis istus Zack Snyder, kelle varasemate tööde hulka kuuluvad näiteks “300” ja “Õigluse liiga”.

“Army of the Dead” on seni vaatajates ja kriitikutes tekitanud vastakaid reaktsioone. Pigem arvatakse filmist hästi, aga valju kiidulaulu siiski kuulda ei ole. Leitakse, et märul on igati vinge, kuid liialt palju jäädakse lootma teistes zombifilmides juba kasutatud trikkidele.

Nüüd saavad kõik ise otsustada, mida “Army of the Dead” endast kujutab. Film on alates tänasest saadaval Netflixis.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.