Filmid

Käivad läbirääkimised “Ott Tänak – The Movie” Netflixi toomiseks

Ott Tänak võib tuleviks esimese eestlasena Netflixi kihutada.Foto: Facebooki Grupi Ott Tänak Movie kuvatõmmis/Netflix

“Ott Tänak – The Movie” võib tulevikus Netflixi vahendusel jõuda kõigisse maailma nurkadesse. Läbirääkimised juba käivad, kuid kindlate kokkulepeteni veel jõutud ei ole.

“Hetkel olemegi läbirääkimiste faasis,” kinnitab Diktorile Tänaku filmi tegevprodutsent Aleksander Ots. “Hea meelega kommeteeriks pikemalt, kuid allkirjadeni pole veel jõutud. Tänasel hetkel on see kõik veel nii toores.”

Diktorile teadaoleva info kohaselt soovib Netflix, et pea 2 tunni ja 20 minuti pikkune film lõigataks 90 minuti pikkuseks ja selle saavutamiseks võidakse kasutada välismaist monteerijat. Seda kuuldes hakkab Ots aga valjult naema.

“Imestan, et selline kuulujutt on rändama on läinud. Ei oska täpsemalt midagi kommenteerida,” selgitab Ots. “Praegu lõhnab selle järgi, et telefonimängu käigus on liikvele läinud info inimestelt, kas asjaga otseselt seotud ei ole.”

Produktsioonifirma Sterotek Filmi toodetud “Ott Tänak – The Movie” esilinastus 11. aprillil ja võeti publiku poolt üsna soojalt vastu. Tarmo Tähepõld Autogeeniusest jäi linateosega pehmelt öeldes rahule ja ka IMDBs on Tänaku filmi skoor üsna kõrge, 8,7 punkti kümnest.

Kui Tänaku film tõepoolest Netflixi jõuab, siis ei oleks see Eesti filmi jaoks esimene kord selle saavutusega maha saada. Varasemalt on Netflixist läbi käinud ka “Nullpunkt”.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.