Filmid

Piim on tema bišnušš: “Vanamehe” filmi uusim treiler näitab, mis juhtub lüpsmata lehmaga

Töö laudas ei ole sugugi roosiline.Foto: kuvatõmmis

“Vanamehe” filmi värske treiler kinnitab vankumatu kindlusega nelja asja: Jan Uuspõld on Piimavana, Märt Avandi on Lehm, Jaagup Kreem on Jaagup Kreem, ja 27. september võiks juba kiiremini kohale jõuda.

Lisaks kõigele sellele saame teada, miks on kestva maailmarahu jaoks hädavajalik oma lehma regulaarselt lüpsta. Vastasel juhul võivad tagajärjed olla… plahvatuslikud.

"Vanamehe Film" treiler

Head ešimešt koolipäeva! Tegin šelle päeva puhul vilmi treileri! (PC arvutiga, läkš kaua) Lõpukš ometi lapšelapšed maalt lännu, nüüd šaan vanaeidega rahuš laudaš mürada … šaada šee oma endištele ja praeguštele klaššikaašlaštele keš tahavad mu vilmi näha

Posted by Vanamehe Multikas on Pühapäev, 1. September 2019

Filmi süžeetutvustusest selgub, et Vanamehele saabuvad maale külla lapselapsed, kes satuvad aga kiiresti suuremat sorti sekeldustesse.

Lapšelapsed tulevad suveks maale Vanamehele külla. Idüllilisest suvepuhkusest vanaiša juures on asi kaugel, sest Vanamees ruunab karmi maa tööga nii lapsi, kui ka oma lüpsilehma. Jõmpšikad ei mõista maaelu kombeid ja põhjustavad hinnatud lehma põgenemise.

Nüüd on Vanamehel ja lastel aega 24 tundi, et leida lehm üles enne, kui lüpsmata udar plahvatab ja piimatuumakatastroofi põhjustab. Vanamees ja lapšed alustavad armutut võidujooksu ajaga, sest udar tuleb kahjutuks teha enne, kui saladuslik Piimavana lehma taevasele heinamaale läkitab.

Sellel teekonnal jõuavad meie kangelašed silmitsi seista veel maaelu põlgavate hipsteritega, metsakollidega, meeleheitel saekaatrimeestega ja kõhukinnisuse käes vaevleva õgardist karuga.

Režissöör ja Vanamehele hääle andnud Mikk Mägi ütleb: “Pange ennast valmis lauda-eepikaks! Vanamehe Film murrab välja sketšide raamidest: suure ekraani jaoks oleme Vanamehe maailma väga suureks ehitanud.”

“Võtsime Vanamehe Multikast tuntud absurdsed tegelased ja tahumatu huumori ning lisasime sellele kinolinale väärilise loo. Usume, et seikluse skaala on kindlasti kinokülastajale meeldivaks üllatuseks.”

Eelmisel aastal avanes Diktoril harukordne võimalus käia “Vanamehe” filmi animatsioonistuudios ja tutvuda lähemalt, kuidas rahvalemmikust valmib täispikk linateos.

“Vanamehe” film jõuab kinodesse 27. septembril.

Märksõnad: , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.