Filmid

Rain Rannu uuest NFT-sid sisaldavast filmist avaldati esimene foto

Üks peaosatäitjatest on Märt PiusFoto: Tallifornia

Järgmisel aastal jõuab vaatajateni ettevõtja ja filmitegija Rain Rannu uus film “Free Money”, millest äsja ka esimene pilt avaldati.

Pildil on näha Märt Piusi, kes kehastab filmis ühte peategelastest. Peaosades astuvad lisaks Piusile üles ka konservatiivset pankurit kehastav Ivo Uukkivi ja krüptoinvestorit mängiv Ungari näitleja Miklós Bányai. Piusi tegelaskuju on aga programmeerija, kirjutab Cineuropa.

Film on juba ka ülemaailmset tähelepanu saanud, sest linateos saab olema üks esimesi filme, kuhu on sisse põimitud ka NFT-d. Näiteks on filmis QR-koodid, mida skännides ilmuvad telefoniekraanile NFT formaadis kunstitööd.

Film jutustab kolm omavahel põgusalt seotud lugu rahast, krüptovaluutast ja viimase aja investeerimiskultuurist, kus investeerimisest on saanud omamoodi meelelahutus, millega võib tegeleda igaüks.

Film on eesti ja inglise keeles ning see on üles võetud nii USA-s kui ka Eestis. USA võtteperiood kestis 13.–24. juunini ning Eestis toimuvad võtted 29. juunist 10. augustini. Mõned stseenid võeti üles ka juuli alguses toimunud investeerimisfestivalil.

Näitlejatest teevad lisaks juba nimetatutele kaasa ka Steffi Pähn, Amanda Hermiine Künnapas, Einar Kuusk ja Jamie Payne.

“Free Money” linastub 2023. aastal, täpne kuupäev on alles kinnitamisel.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.