Filmid

Sony asutas uue filmistuudio, et hakata videomänge kinolinale tooma

"God of War" on üks mängudest, mis kunagi filmiks või sarjaks võib saada. Foto: Sony

Sony asutas uue stuudio PlayStation Productions, mis keskendub Sony eksklusiivmängude põhjal filmide ja seriaalide tootmisele.

Uue stuudio loomisega soovib Sony endale jätta loomingulist kontrolli filmide ja sarjade sisu üle. Mõistagi on oluliseks faktoriks ka asjaolu, et Sony’le kuuluva filmistuudio loomingust teenib tulu vaid Sony ja mitte keegi teine. Oma stuudio loomisel on Sony’le kindlasti eeskujuks koomiksifirma Marvel, mis on suutnud enda filmistuudioga luua maailma tulusaima filmiuniversumi.

Sony ei ole veel välja kuulutanud ühtegi filmiprojekti, kuid firmale kuuluvad teiste seas mängud nagu “Metal Gear Solid”, “Uncharted”, “God of War”, “The Last of Us” ja “Crash Bandicoot”. Selles nimekirjas on kindlasti mänge, mille vahel valida.

Sonyle kuulub mitu filmistuudiot, mis on juba teinud mitmeid mängudel põhinevaid filme. Näiteks on peagi kinodesse jõudmas “Angry Birds 2” ja järgmisel aastal linastub “Monster Hunteri” film.

Täna näitas Sony esmakordselt tööhoos ka PlayStation 5 tarkvara, mille laadimiskiirused võrreldes PlayStation 4 Proga on väga muljetavaldavad.

Märksõnad: , , , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.