Filmid

Spekuleerime: suvel filmib Eestis Hollywoodi tipprežissöör Christopher Nolan, kes on juba Tallinnas käinud

Kas Eestisse saabub suvel üks maailma parimaid filmirežissööre?Foto: Quartz

Rubriiki toetab

ForumFun=mäng kinoekraanil!
Nüüd tasub varem kinno tulla!
Uuri Forum Cinemas veebilehelt!

Tõenäoliselt filmib saabuval suvel Eestis oma järgmist suurteost Hollywoodi tipprežissöör Christopher Nolan, kes on lavastanud kassahitid nagu “Inception”, Interstellar” ja “Dunkirk”.

Hiljuti kuulutas Allfilm välja castingu suvel Eestis toimuvatele Hollywoodi filmi võtetele. Kuulutuses väidetakse, et Hollywood tuleb Eestisse ja siin filmitakse suurt kassahitti.

Sellest üksi aga ei piisa, et teha põhjapanevaid järeldusi. Miks me siis arvame, et suvel filmib Eestis just Christopher Nolan?

Nolan on juba Eestit külastanud

Paari kuu eest levisid kuulujutud, et tuntud USA filmirežissöör on saabunud Tallinnasse ja peatub Hiltoni hotellis. Toona jutud kõlakatest kaugemale ei jõudnud, kuid hiljuti said need tegelikult kinnituse.

10. aprillil ilmunud filmipodcastis Kinoveebi Jututuba arutatakse muuseas ka Nolani väidetavat külaskäiku Eestisse. Artuelu käigus väidetakse, et Nolan oli tõepoolest Eestis. Öeldakse ka, et USA režissöör kohtus Eestis näitleja Reimo Sagoriga, kes mängis peaosa 2018. aastal linastunud filmis “Võta või jäta”.

Veel ei ole täpselt teada, mida Nolan Eestis tegi, kellega ta täpsemalt kohtus ja milliseid kohti külastas. Siiski, kohaliku filmiskeenega tuttav inimene on kinnitanud, et režissöör on tõepoolest vähemalt korra Eestit külastanud.

Mida räägivad Reimo Sagor ja Allfilm?

Telefonivestluses Diktoriga eitab Reimo Sagor, et kohtumine tema ja Nolani vahel on aset leidnud. Siiski, kui küsime suviste filmivõtete kohta, hakkab ta keerutama ja mainib, et on midagi kuulnud küll. “Ma ei tea, kui palju ma öelda tohin,” selgitab ta. “Seda peab Allfilmist küsima.”

Allfilm ei ole valmis samuti veel midagi kindlalt kinnitama. Produtsent Madis Tüür väidab, et ei saa kommenteerida seda, kas Nolan on Eestit külastanud, ega ka seda, kas suvised võtted on seotud just temaga. “Me ei saa seda kinnitada ega ümber lükata,” selgitab ta.

Seega hetkel on kogu loo kõige kindlam nurgakivi asjaolu, et kohaliku filmimaastikuga tuttav inimene on kinnitanud, et Christopher Nolan on Eestit külastanud. Lisame siia juurde osatäitjate otsimise Hollywoodi suurfilmi ja Sagori ebamäärased ütlused ning teeme omad järeldused.

Mõistagi on tegu spekulatsioonidega, mida ei ole ükski osapool veel ametlikult kinnitanud. Allfilm lubas lähiajal anda suvise projekti kohta rohkem infot.

Christopher Nolan on USA filmirežissöör, kes on valmis vändanud linateosed nagu “Inception”, “Interstellar” ja “Dunkirk”. Tema järgmine film jõuab kinodesse järgmise aasta 17. juulil ning linateose peaosades astuvad üles Robert Pattinson, John David Washington ja Elizabeth Debicki. Süžee kohta ei ole veel palju teada, kuid olemasoleva info põhjal peaks tegu olema maailma eri paiku väisava märuliga.

Parima valiku kinopileteid pakub Forum Cinemas.

Märksõnad: , ,

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses