Filmid

Suurepärane võimalus: otsitakse osatäitjaid Eestis filmitavasse Teise maailmasõja põnevikku

Viimanse Eestis vändatud Teisest ilmasõjast rääkiv film on 2015. aastal ilmunud "1944".Foto: kuvatõmmis

Rubriiki toetab

Kino = emotsioon!
Kingi kino
Osta kinkekaart siit!

Said Nolani filmis kaasa lüües käe valgeks ja kibeled uuesti kaamera ette? “Sõdurilehe” Facebooki lehele postitatud kuulutuses antakse teada, et Eestis asutakse väntama uut ajaloolist põnevikku, kuhu otsitakse taustanäitlejaid.

Filmi tegevus toimub Teise maailmasõja alguses ning peategelasteks on sõjaväeluure O-2 liikmed. Filmivõtted toimuvad käesoleva aasta augustis ja septembris. Taustanäitlejaid otsitakse nii sõdurite, diplomaatide, NKVD ja ka GRU agentide rollidesse.

Kandideerima on oodatud kõik soovijad olenemata vanusest, kuid sõduri rolli puhul peaks arvestama, et pikemate juuste puhul lõigatakse need lühemaks. Töö on tasustamata, kuid see-eest lubatakse ainulaadset kogemust.

Esimene võttepäev toimub 10. augustil Tallinnas, mil võetakse üles matusestseen. Selleks päevaks otsitakse taustanäitlejateks sõdureid. 19. augustil filmitavale diplomaatide vastuvõtule otsitakse diplomaate ning 2. ja 3. septembril toimuvatele võtetele otsitakse juurde suurel hulgal sõdureid.

Huvilised saavad endast teada anda siin. Veel ei ole teada, millest film täpsemalt rääkima hakkab. Tegu on Nafta Filmsi, Taska Filmi ja kultuuriministeeriumi koostöös valmiva projektiga.

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.