Filmid

“Talve” on kiiresti tõusnud üheks aegade vaadatuimaks Eesti filmiks

"Talve" tuleb alates tänasest koju kätte.Foto: Robert Lang

“Talve” filmi avanädal on olnud äärmiselt edukas, tuues kinodesse üle 68 000 vaataja. Film on tänaseks jõudnud oma vaadatavuselt avanädala top kolme “Tõe ja õiguse” ning “Klassikokkutulek 2” järel. 

“Talve” üks produtsentidest Kristian Taska ütleb rõõmsalt, etnüüdseks on selge, see romantiline ja lõbus film on kohe-kohe jõudmas üle 100 000 kinovaatajaga filmide hulka.

“Täna on neid eesti filme, mis on selle numbri ületanud, võimalik kokku lugeda vaid kahe käe sõrmedel.” Taska sõnul on väga uhke olla osa Kiire ja Teele lugude kinoajaloost. “Soovin ilusat sõbrapäeva nädalavahetust kõigile meie uute ja vanade Paunvere sõprade ringis.”

“Talve” teine produtsent Tanel Tatter lisab: „Ilus kingitus meile kõigile sõbrapäevaks! Hinges on hea tunne, et suutsime luua filmi, mis vaatajatele korda läheb. Aitäh kõikidele vaatajatele usalduse eest. Oleme teinud kõik, et film jõuaks võimalikult laia publikuni ja esimene nädal näitab, et meie töö kannab vilja. Taska Film ja Apollo Film Productions koostöö on kenasti käima läinud ja lubame, et peagi on kuulda uusi huvitavaid uudiseid.“

“Talve” filmis teevad kaasa vanad tuntud tegelased Lutsu esimestest ekraniseeringutest, aga ka kodumaise kino uus näitlejate põlvkond.Filmi stsenarist on rahvusvaheliselt tunnustatud kirjanik Martin Algus, režissöör Ergo Kuld.

Filmi produtsendid on Taska Film, Kassikuld ja Apollo Film Productions.

Märksõnad: , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.