Filmid

Täna saab uuesti Coca-Cola Plazasse. Vaata, milliseid filme näidatakse

"Sipsik" on kinodesse naasnud.Foto: kuvatõmmis

Tänasest on filmisõpradele uuesti avatud Coca-Cola Plaza kinokompleksi uksed. Vaatame üle, milliseid filme vastavatud kinos näha saab.

Noorematele vaatajatele pakutakse näiteks kodumaist “Sipsikut”, kuid ka Pixari filmi “Edasi”. Mõlemat filmi saab vaadata nii eesti kui ka vene keeles. Lastele on suunatud kogupere animatsioon “Bamse ja kõuekell”ning eesti ja vene keeles on võimalik ära näha ka “Siil Sonic”. Kinno saab vaatama minna ka ühte Eesti filmi, komöödiat “Asjad, millest me ei räägi”.

Harry Potteri fännide suureks rõõmuks on hetkel kinos lausa kaks Daniel Radcliffe’i filmi. Teda saab näha hullumeelses märulis “Guns Akimbo: Surmamängud” ning tõestisündinud sündmustel põhinevas põnevikus “Põgenemine Pretoriast”.

Veel saab kinno vaatama minna Vin Dieseli märulit “Bloodshot” ning põnevikku “Kuuba võrgustik”, kus teevad kaasa mitmed tuntud Hollywoodi tähed. Plaza filmivalikus on ka sõjafilm “1917” ja must komöödia “Džentelmenid”, mõlemat filmi soovitame meie soojalt.

Õudukafännidele pakuvad filmielamusi “Brahms: Poiss 2” ning “Jagaa: Sünge metsa õudus”, romantikutele sobib draama “Ma loodan veel”. Tarantino loomingu austajatele istub hästi dokumentaal “QT8: Esimesed kaheksa filmi”.

Diktoris on varasemalt ilmunud lugejakiri “Sipsiku” filmi kohta, kus mainitakse muuseas, et lapsed lahkusid seansilt nuttes. “Sipsiku” tegijad leiavad siiski, et tegu on noorematele vaatajatele sobiliku teosega.

Märksõnad: , , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.