Filmid

Tanel Toomi järgmise filmi peaosaline haigestus koroonaviirusesse

Daniel Craig ja Olga Kurylenko filmis "007: Veidi lohutust".Foto: Columbia Pictures

Eesti edukaima filmi “Tõe ja õiguse” lavastaja Tanel Toomi järgmine linateos saab olema ulmefilm “Gateway 6”, milles teeb kaasa Hollywoodi filmides üles astunud näitleja Olga Kurylenko. Hiljuti teatas näitlejanna, et on haigestunud koroonaviirusesse.

Kurylenko teatas Instagrami vahendusel, et on olnud haige juba nädal aega ning tema peamisteks sümptomiteks on palavik ja väsimus. Ta kutsub inimesi üles enda eest hoolitsema ja koroonaviirusesse tõsiselt suhtuma.

Olga Kyrulenko on kaasa teinud mitmetes edukates Hollywoodi filmides. Tema tuntuim roll jääb 2008. aastasse, mil ta kehastas Daniel Craigi kõrval filmis “007: Veidi lohutust (“Quantum of Solace”) Bondi-tüdrukut.

ERR kinnitab, et Allfilmi produtsendi Ivo Felti hinnangul Kurylenko haigestumine Toomi filmi võtteid ei mõjuta, kuna veel ei ole täpselt paika pandud, millal “Gateway 6” võtted algavad. Jaanuaris väitis Toom, et filmimisega kavatsetakse alustada hiliskevadel või varasuvel.

“Gateway 6” on lähitulevikus aset leidev ulmefilm, milles käputäis sõdureid ootab hüljatud sõjaväebaasis kas vaenlaste saabumist või pääsemist. Veel ei ole teada, millal film ilmub.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses