Filmid

Tegutse ruttu: Eesti spioonifilmi “O2” võtteplatsil vajatakse juba täna abikäsi

Aita homseks võtteplats valmis seada.Foto: Diana Mikita Facebooki konto kuvatõmmis

Homme varahommikul filmitakse Vabaduse väljaku kõrval spioonipõnevikku “O2”. Võtete tarvis on vaja valmis seada 1930-date stiilis ajastutruud tenniseväljakud ning selle ülesande täitmisel loodab filmimeeskond lahkete kaaskodanike abile.

Kuna võtted algavad homme varavalges, siis peavad väljakud valmis saama juba täna. Seega kutsutakse kõiki huvilisi üles Vabaduse väljakule kohale minema, et aidata võtteplatsi homseks valmis seada.

Kui ajalooliste tenniseväljakute taastamine ei ole sulle, siis ehk sobid hoopis “O2” peaosatäitja Priit Võigemasti kehadublandiks. Võigemast vigastas Helsingis toimunud võtetel jalga ning talle otsitakse ajutist asendajat.

Hiljuti külastas Diktori kaamerasilm ka Tallinna kesklinnas toimunud “O2” võtteid. Märkasime hulgaliselt kauneid vanu autosid ja tuntud nägusid.

Meelt ei tasu heita ka filmihuvilistest tartlastel, sest peagi algavad just Tartus ajaloolise suurfilmi võtted. Ka selles linateoses on võimalik kohalikel kaasa lüüa ja osatäitjate otsing algab juba homme.

Märksõnad: , , ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.