Filmid

Tehisintellekti kirjutatud “Batmani” film on kuldaväärt komöödia, mis ei jõua mitte kunagi kinolinale

Läbi aegade parim "Batmani" stsenaarium on lõpuks valmis kirjutatud.Foto: Reddit

Rubriiki toetab

ForumFun=mäng kinoekraanil!
Nüüd tasub varem kinno tulla!
Uuri Forum Cinemas veebilehelt!

USA näitleja ja stsenarist Keaton Patti lasi tehisintellektil läbi vaadata üle 1000 tunni “Batmani” filme ja käskis programmil pärast seda kirjutada enda Nahkhiirmehe linateose stsenaariumi.

Patti katsetuse tulemus ajab korraga naerma ja nutma. Naerma seepärast, et tegu on täiesti geniaalse komöödiafilmi stsenaariumiga. Ja nutma seetõttu, et sellist šedöövrit ei tee mitte kunagi valmis ükski Hollywoodi filmistuudio.

Patti postitas Twitterisse tehisintellekti koostatud stsenaariumi kaks esimest lehekülge. Tegevus algab Batmani salajases koopas. Saame teada, et meie kangelane on vahel Bruce Wayne, vahel Batman, kuid alati vanemateta orb.

Parim. Stsenaarium. Eales.Foto: Keaton Patti Twitteri konto kuvatõmmis

Siit edasi läheb kõik ainult hullumeelsemaks. Sisse jalutab Alfred, kandikul käntsakas gooti sinki. Kohale ilmuvad kurjamid Jokker ja Kaksiknägu, kes viskab Alfredit nagu münti, kuid peab kahjuks koju minema, kuna Batmani ülemteener ei maandunud pea alaspidi.

Stsenaariumi teisel lehel kogub action veel tuure! Jokker väidab, et Batman joob vett, kuid tema kaanib ainult anarhiat. Batman pareerib, et ainus jook, mis tema kõrist alla läheb, on nahkhiired.

Sellest saaks parim “Batmani” film, mis eales vändatud.Foto: Keaton Patti Twitteri konto kuvatõmmis

Kogu asi kulmineerub sellega, et Batman käsib Alfredil hakata Robinit sünnitama, mida too ka teeb, kuna selline tema töö juba kord on. Lõpuks saab Batman Jokkerilt kingituse, mille sees on kupong uute vanemate jaoks, kuid see on paraku aegunud. Oh sind küll, Jokker!

Ma ei ole mitte kunagi tahtnud näha ühtegi filmi nii meeleheitlikult, kui seda versiooni “Batmanist”. Ma loodan kogu südamega, et keegi teeb selle filmi ühel kaunil päeval teoks. Ma tean, et seda ei juhtu, aga lootus sureb viimasena.

Parima valiku kinopileteid pakub Forum Cinemas.

Märksõnad: , ,

Ära jää ilma päeva põnevametest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.