Filmid

“Tenet” võib Euroopas kinodesse jõuda juba augustis

Lasnamäe kanalis filmiti "Teneti" üks kõige meeldejäävamaid stseene.Foto: Warner Bros

Warner Bros peab Euroopa filmilevitajatega läbirääkimisi, et tuua Christopher Nolani palavalt oodatud spioonipõnevik “Tenet” kinodesse augustis, kirjutab Variety.

Väidetavalt on Warner Bros “Teneti” asjus kohtunud Hispaania, Prantsusmaa ja Suurbritannia filmilevitajatega. Kuulu järgi plaanitakse film kinodesse tuua vahemikus 26.-28. august. Midagi kindlat veel otsustatud ei ole, kuid väidetavalt kulgevad läbirääkimised positiivselt.

Teiste seas astuvad “Tenetis” üles John David Washington ja Robert Pattinson.Foto: Warner Bros

Ühe anonüümseks jääda soovinud filmilevitaja sõnul võib “Teneti” Euroopas esilinastumisele kaasa aidata sel nädalal toimunud Hiina kinode avamine. Koroonaohust hoolimata osutus Aasias populaarseks filmi “Train to Busan” järg “Peninsula”, mis tõi avanädalal sisse peaaegu 21 miljonit dollarit.

“Teneti” esilinastumisele on takistuseks saanud USA-s aina ägenev koroonaviiruse epideemia. Filmi ilmumiskuupäeva on korduvalt kaugemale nihutatud ja hiljuti otsustas Warner Bros “Teneti” esilinastuse edasi lükata määramata kuupäevale.

Küll aga kardetakse, et kui “Tenet” ei esilinastu igal pool maailmas samal ajal, siis sellega võivad kaasneda piraatlus ja lekked, mis võivad paljude jaoks filmielamuse ära rikkuda.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.