Filmid

“Teneti” esilinastus lükati koroonaepideema tõttu uuesti edasi

"Tenet" tuleb kinno augusti lõpus.Foto: Warner Bros.

Christopher Nolani spioonipõnevik 31. juulil kinodesse ei jõua. Warner Bros. määras filmi uueks esilinastumise kuupäevaks 12. augusti, kirjutab Reuters.

Esialgsete plaanide kohaselt pidi “Tenet” esilinastuma 17. juulil, kuid lükati juuni keskel edasi 31. juulile. Nüüd on selge, et “Tenet” juulikuu sees kinodesse ei jõua.

Filmi edasilükkamise põhjuseks on koroonaviirus, mis on viimasel ajal mitmetes USA osariikides näidanud ägenemise märke. Warner Bros. loodab palavalt oodatud “Teneti” kassaedule ning ka kinod näevad filmis olulist koroonajärgset päästerõngast. Seetõttu soovitakse “Tenet” tuua kinodesse siis, kui seda saab vaatama minna võimalikult suur hulk inimesi.

Hetkel on Ühendriikides avatud kõigest 780 kino, millest “Tenet” kaliibriga filmile kindlasti ei piisa. Warner Bros. on kinnitanud, et “Tenetit” kavatsetakse kinolevis hoida harjumuspäraseks saanud praktikast oluliselt kauem.

Mõne aja eest väitis üks Warner Bros. juhtfiguure, et kui “Tenet” edasi lükatakse, siis on sellel tuntav mõju tervele filmitööstusele ja aasta lõpuni ei ilmu ühtegi uut filmi. 

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.