Filmid

“Teneti” treileri paroodias võitleb Mihhail Kõlvart ühistranspordi validaatoreid kontrolliva David Pärnametsa vastu

"Teneti" linnavalitsuse versiooni peaosas on Mihhail Kõlvart, keda aitab Robert Pattinsoni kehastatud Jaanus.Foto: kuvatõmmis

Lugejakiri.ee on kokku pannud möödunud suvel osaliselt Eestis filmitud Christopher Nolani spioonipõneviku “Tenet” libatreileri, milles mängib keskset rolli Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart.

Filmi “Tenet – Validaatorite mäss” treileris, mida saad vaadata SIIN, üritab Kolmandat maailmasõda ära hoida Mihhail Kõlvart, keda abistab Robert Pattinsoni kehastatud Jaanus.

Tuleb välja, et ühistranspordi validaatorite süsteemist areneb välja tehisintellekt, mis pealinna täielikult üle võtab. Pahatahtlikku tehisintellekti kontrollib aga veel pahatahtlikum David Pärnamets, kelle sattumist filmi ei oska lugejakiri.ee info kohaselt kommenteerida ei Nolan ega ka Pärnamets ise.

Kõige kurja juur on David Pärnamets.Foto: kuvatõmmis

Lisaks juba mainitud nimedele astuvad “Validaatorite mässus” üles ka teised tuntud nimed. Kohal on Edgar Savisaar, Kadri Simson ja ka abilinnapea Taavi Aas, kelle Kõlvart juba treileris teise ilma saadab.

Lugejakiri.ee väidab, et linnavalitsuse film vändati valmis samaaegselt “Teneti” võtetega ja see oli eelduseks, et Lasnamäe kanal üldse kinni pannakse. Väidetavalt tegi Kõlvart filmis ise ka kõik enda trikid.

“Tenet – Validaatorite mäss” peaks ilmuma “Tenetiga” samal kuupäeval, 17. juulil, ning ainult Lasnamäe kinodes.

Kui sa peaksid veel pärast selle meistriteose vaatamist tahtma näha seda õiget “Teneti” treilerit, siis see asub siin.

“Tenet” ja filmi linnavalitsuse versioon vändati valmis samal ajal.Foto: kuvatõmmis

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.