Filmid

The Rock ignoreeris Vin Dieseli manipuleerivat kutset ning jääb “Kiirete ja vihaste” filmist kõrvale

The Rock viimases filmis kaasa ei teeFoto: outnow.ch/Universal Pictures

Näitleja Dwayne Johnson kinnitas äsja antud intervjuus, et vaatamata Vin Dieseli sotsiaalmeedias esitatud palvele, keeldub ta “Kiirete ja vihaste” kümnendas ehk viimases osas kaasa tegemast. Kolleegi kutse mõjus The Rocki sõnul manipulatsioonina.

Sellest, et Johnsonit filmi viimases osas näha ei saa, räägiti tegelikult juba ammu. Fännide ootused kerkisid aga uuesti üles, kui Vin Diesel sotsiaalmeedias Johnsonit tiimiga taasühinema kutsus, kirjutab Variety.

“Mu väike vend Dwayne, see aeg on nüüd käes. Maailm ootab “Kiirete ja vihaste” finaali. Nagu sa tead, kutsuvad mu lapsed sind onu Dwayne’iks ja nad saadavad sulle igal tähtpäeval häid soove. Kuid filmide lõpp on käes,” kirjutas näitleja novembris Instagramis.

“Ma ütlesin sulle juba aastaid tagasi, et ma täidan Pablole [Dieseli hüüdnimi Paul Walkerile] antud lubaduse. Ma vandusin, et meie viimane, kümnes film saab olema parim. Ma ütlen seda armastusega, aga sa lihtsalt pead kohale ilmuma. Ära lahku sellest filmiseeriast, kus sul on väga oluline roll mängida. Keegi teine ei saa Hobbsi mängida,” jätkas ta.

Kuigi sellest kutsest on möödas varsti juba kaks kuud, polnud Johnson sel teemal seni sõna võtnud. Nüüd andis ta aga CNN-ile intervjuu, kus tema käest Dieseli kutse kohta ka seisukohta küsiti.

“Ma ütlesin Dieselile juba varem, et ma ei tee viimases filmis kaasa. Ma olin seda tehes väga kindel, ent viisakas. Ütlesin ka, et ma toetan kogu “Kiirete ja vihaste” tiimi ja hoian pöialt, et film oleks edukas, kuid ei ole mitte mingit võimalust, et mina viimases filmis näitlen,” kirjeldas Johnson.

“Vini postitus on näide sellest, kuidas ta manipuleerib. Mulle ei meeldinud, et ta tõi mängu oma lapsed ja Paul Walkeri surma. Las nemad jääda sellest välja. Me olime omavahel sellest teemast juba rääkinud ja jõudnud ka selgele arusaamisele,” lisas ta.

Johnson liitus “Kiirete ja vihaste” tiimiga 2011. aastal, mil ilmus filmiseeria viies film. Viimane film jõuab kinodesse aga 2023. aasta aprillis. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.