Filmid

“Tõe ja õiguse” lavastaja Hollywoodi näitlejatega ulmefilm jõuab kinodesse järgmisel aastal

Tanel Toomi järgmine projekt on ingliskeelne ulmefilm.Foto: IMDB kuvatõmmis

“Tõe ja õiguse” režissööri Tanel Toomi toomi järgmine linateos “Gateway 6” esilinastub järgmise aasta sügisel, kirjutab ERR. Tegu on ingliskeelse filmiga, milles teevad kaasa tuntud Hollywoodi näitlejad.

Näiteks astub Toomi järgmises filmis üles kassahitis “007: Veidi lohutust” Bondi-tüdrukut mänginud Olga Kurylenko, filmis “Pahatar” Angelina Jolie’ga ekraani jaganud Leo Suter ning Oscaritega pärjatud linateoses “Kolm reklaamitahvlit linna servas” kaasa teinud Clarke Peters.

Tanel Toomi järgmises linateoses teevad kaasa Hollywoodi filmidest tuntud Leo Suter ja Olga Kurylenko.Fotod: Collider

Filmimisega kavatsetakse algust teha juba üsna varsti. “Me filmime seda selle aasta hiliskevadel või varasuvel, ju ta siis kinodesse peaks jõudma millalgi järgmisel aastal. Järgmise aasta sügisel,” selgitas Toom “Vikerhommikus”.

Režissöör väidab ka, et “Tõde ja õigus” ning “Gateway 6” on kaks täiesti erinevat filmi ja neid ei ole võimalik omavahel võrrelda. Pikemat jutuajamist Toomiga saad lugeda ERR-ist.

“Gateway 6” on lähitulevikus aset leidev ulmefilm, milles käputäis sõdureid ootab hüljatud sõjaväebaasis kas vaenlaste saabumist või pääsemist. Veel ei ole teada, millal film ilmub.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.