Filmid

Tom Cruise on tagasi! “Võimatu missioon: Tagajärjed” purustab rekordeid

Foto: Victoria Jones/ AP/ Scanpix

Näitleja Tom Cruise on aegade jooksul harjunud, et tema tööd on edukad ja toovad rohkelt vaatajaid kinodesse. Vahepeal tal tegelikult nii hästi ei läinud ja ette on tulnud ka möödapanekuid.

Ütleme nii, et filmid “The Mummy” (2017) ja “American made” (2017) ei ole kohe kindlasti olnud Cruise karjääri tipphetked. Õnneks toob “Võimatu mission: Tagajärjed” (“Mission Impossible: Fallout”) mehe ree peale tagasi.

Lausa niivõrd hästi, et see on Cruise jaoks edukuselt teine linateos vahetult pärast Ameerika Ühendriikides toimunud avanädalat, vahendab CineWorld. Esimesel kohal on “War of The Worlds” (2015), mis teenis 64,8 miljonit dollarit. Kolmteist aastat hiljem jääb “Võimatu missioon: Tagajärjed” natukene alla ja kogub kokku veidi üle 61 miljoni dollari.

Peale selle on see Võimatu missiooni filmiseeria kõige kõrgemini hinnatud linateos. Veebilehel Rotten Tomatoes ilutseb number 97%, mis on eeskujulik tulemus. Varasemalt oli parim saavutus 93%, mis kuulusid järgedele “Võimatu missioon: Salajane rahvas” ja “Võimatu missioon: Variprotokoll”.

Eestis on võimalik Cruise’i imetrikke läbi õhu näha alates 10. augustist.

Vaata treilerit:

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.