Filmid

Töös on uus “Downton Abbey” film, mis jõuab kinodesse veel sellel aastal

Film peaks kinodesse jõudma 22. detsembril.Foto: ITV

Tänavu detsembris saame näha järgmist “Downton Abbey” filmi, mille võtted algasid juba eelmisel nädalal, kirjutab Variety.

Uues filmis teevad kaasa kõik “Downton Abbey” seriaalis ja esimeses filmis kaasa teinud kesksed osatäitjad, kuid lubatakse, et näha saab ka uusi tegelasi.

Eelmine “Downton Abbey” film ilmus 2019. aastal ning rääkis loo Crawley perekonda väisavatest kuninglikest külalistest. Veel ei ole avalikustatud, milliste sünduste ümber keerleb teise filmi süžee.

Teise “Downton Abbey” filmi loojad rõhutavad, et projekti eesmärk on koroonapandeemia järgsel ajal inimesed uuesti kokku tuua.

“On lohutav mõelda, et pärast keerulist aastat, mille paljud veetsid perest ja sõpradest eemal, ootavad meid ees paremad ajad ning et jõulude ajal saame taaskord kohtuda “Downton Abbey” armastatud tegelastega,” rääkis filmi produtsent Gareth Neame.

“Downton Abbey” filmid põhinevad samanimelisel teleseriaalil, mis oli eetris aastatel 2010-2015. Sarja ja filmide keskmes on Briti ülikupere Crawleyde elu ja tegemised 20. sajandi alguses.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.