Filmid

Tuumapomm, robot ja lehmake aasal: “Vanamehe” filmi uus poster on täiesti hullumeelne

Kas teadsid, et Vanamehel oli ka "Matrixis" väike, kuid see-eest tähtis roll?Foto: Vanamehe multika Facebooki konto kuvatõmmis.

Me ei ole veel septembri lõpus ilmuvat “Vanamehe” filmi näinud, kuid uue postri põhjal saab järeldada vaid üht – tegu saab olema täiesti sõgeda seiklusega.

Tutikal plakatil on olemas kõik stiilse filmipostri elementaarsed elemendid – hiiglaslik mõmmik, kurja väljanägemisega robot, tuumaplahvatus ja lehm aasal. Ning muidugi Vanamees.

Kakš kuud paintis nikurdamišt ja valmiš ta ongi! Vilmi pošter! Ma šaatšin šelle Naabrimehele ja ta pani keha šelle peale…

Posted by Vanamehe Multikas on Neljapäev, 29. august 2019

“Vanamehe” filmi järgmine treiler lubatakse vaatajateni tuua juba 2. septembril. Varasemates tiiserites on linateose peakangelane kokku saanud räppar nubluga ja käinud Ott Tänakule kaasa elamas.

Filmi süžeetutvustusest selgub, et Vanamehele saabuvad maale külla lapselapsed, kes satuvad aga kiiresti suuremat sorti sekeldustesse.

Lapšelapsed tulevad suveks maale Vanamehele külla. Idüllilisest suvepuhkusest vanaiša juures on asi kaugel, sest Vanamees ruunab karmi maa tööga nii lapsi, kui ka oma lüpsilehma. Jõmpšikad ei mõista maaelu kombeid ja põhjustavad hinnatud lehma põgenemise.

Nüüd on Vanamehel ja lastel aega 24 tundi, et leida lehm üles enne, kui lüpsmata udar plahvatab ja piimatuumakatastroofi põhjustab. Vanamees ja lapšed alustavad armutut võidujooksu ajaga, sest udar tuleb kahjutuks teha enne, kui saladuslik Piimavana lehma taevasele heinamaale läkitab.

Sellel teekonnal jõuavad meie kangelašed silmitsi seista veel maaelu põlgavate hipsteritega, metsakollidega, meeleheitel saekaatrimeestega ja kõhukinnisuse käes vaevleva õgardist karuga.

Eelmisel aastal avanes Diktoril harukordne võimalus käia “Vanamehe” filmi animatsioonistuudios ja tutvuda lähemalt, kuidas rahvalemmikust valmib täispikk linateos.

“Vanamehe” film jõuab kinodesse 27. septembril.

Märksõnad: , , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.