Filmid

Ülevaade: Millised uued filmid saabuvad jaanuaris Netflixi?

Mads Mikkelsen 25. jaanuaril Netflixi saabuvas filmis "Polar". Foto: Netflix

Jaanuaris lisandub Netflixi filmivalikusse huvitavaid dokumentaale, emotsionaalset draamat ja tempokat märulit. Siin on kõik uued filmid, mida on võimalik Eestis Netflixist käesoleval kuul vaadata.

9. jaanuar

GODZILLA: The Planet Eater

Juba täna saab Netflixist vaadata animafilmi suurest sisalikust, kes on järjekordselt võtnud päevakavasse planeedi hävitamise.

11. jaanuar

ReMastered: Massacre at the Stadium

Netflixi originaalfilm 1973. aastal mõrvatud Tšiili lauljast Victor Jarast, kellest sai pärast surma oma koduriigis rahvakangelane.

Sex Education

Veel üks Netflixi originaaltoodang, mis räägib loo introvertsest Otisest, kes tänu oma seksuaalterapeudist emale teab intiimsuhetest kõike. Koos mässumeelse neiu Meave’iga otsustatakse koolis asutada seksuaalteraapia kliinik.

Solo

Ei, see pole see uus “Star Wars”, vaid tõsielul põhinev linateos, milles Kanaaride kauges lahesopis kukub surfaja kaljult merre ja peab elu eest võitlema. See paneb meest tagasi mõtlema oma elule ja kiiva kiskunud südameasjadele.

The Last Laugh

Pärast vanadekodusse kolimist veenab kunagine talendimänedžer Al oma endist klienti Buddy’t uuesti pea ees komöödiamaailma sukelduma.

15. jaanuar

Revenger

Lähitulevikus toimuv Lõuna-Korea märul, milles üliohtlikud surma mõistetud vangid saadetakse üksikule saarele oma saatust ootama. Üks mees laseb ennast aga vabatahtlikult kolooniasse saata, et oma pere eest kätte maksta.

18. jaanuar

Close

Märul ihukaitsjast nimega Sam, kes üritab kaitsta oma päästa rünnaku ohvriks langenud klienti ja õpetada teda ennast kaitsma. Sami tegelaskuju põhineb Jacquie Davisel, maailma ühel tuntuimal naisihukaitsjal, kes on turvanud muuseas J. K. Rowlingut, Nicole Kidmani ja Briti kuningakoja liikmeid.

FYRE: The Greatest Party That Ever Happened

Dokumentaalfilm luksuslikul erasaarel korraldatud FYRE muusikafestivalist, millest pidi saama aegade kõige uhkem muusikasündmus. Korraldajate prohmakate tõttu kukkus üritus aga haledalt läbi.

IO

Ulmeline draamafilm hääbuvat planeeti päästa püüdvast noorest teadlasest, kes saab kokku Maalt viimase kosmosesüstikuga põgeneda üritava mehega.

Soni

India film käreda iseloomuga naispolitseinikust, kes võitleb Delhis naistevastaste kuritegudega ja peab samal ajal hakkama saama oma rahulikuma meelelaadiga naisülemusega.

25. jaanuar

Polar

Samanimelisel koomiksiseerial põhinev tempokas märul, milles Mads Mikkelsen mängib erruläinud palgamõrvarit, keda saadetakse mättasse lööma kamp nooremaid tapjaid. Maiuspala neile, kes ei jõua ära oodata, millal “John Wick 3” kinodesse jõuab.

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.