Filmid

Ülevaade: millised uued filmid saabuvad veebruaris Netflixi?

"Velvet Buzzsaw" peaosas Jake Gyllenhaaliga on üks suurekaliibrilisemaid filme, mis veebruaris Netflixi saabub.Foto: kuvatõmmis

Vaatame üle, millised uued ja huvitavad linateosed lisanduvad veebruaris Eesti Netflixi filmivalikusse.

1. veebruar

Dear Ex

Hiina ja Taiwani koostöös valminud film teismelisest poisist, kes avastab isa surma järel, et viimane on salaja muutnud oma kindlustuspoliisi. Seetõttu läheb kogu tema vara võhivõõrale mehele. Ema elu muutub raskemaks, kui tema poeg otsutab võõra mehega kokku kolida.

Vaata fillmi siit!

Free Rein: Valentine’s Day

Selles Briti noortesarja “Free Rein” eriepisoodis lähevad neli ratsahimulist tütarlast otsima müstilist kivi, millel on väidetavalt maagilised võimed. Paraku minnakse teel tülli ning abi peab otsima oma ustavaltelt suksudelt.

Hoia filmil pilk peal siin.

True: Happy Hearts Day

Lastefilm Vikerkaare Kuningriigis elavatest rõõmsameelsetest kangelastest True’st ja Bartleby’st, kes üritavad oma kodukoha üksikutele asukatele heameelt valmistada. Nukrameelsus on aga nakkav ja ülesanne kujuneb oodatust keerukamaks.

Filmi näed siit.

Velvet Buzzsaw

Kardetud kunstikriitik, jäine kunstigalerii kuraator ja tema assistent krabavad endale äsja lahkunud kunstniku teosed. Ahnus tõmbab neile aga kättemaksuhimuliste üleloomulike jõudue tähelepanu.

Filmi saad vaadata siit.

5. veebruar

Ray Romano: Right Here Here, Around the Corner

Tuntud püstijalakoomik Ray Romano alustas oma karjääri New Yorki Comedy Cellari klubis. Nüüd, 23 aastat hiljem, on ta sinna ringiga tagasi jõudnud.

Šõud näeb siit.

8. veebruar

The Tree of Blood

Hispaania film kahest noorest, kes ajavad oma perekondade jälgi ja panevad kirja 25 aasta jagu isiklikku ajalugu. Avastatakse nii mõndagi ootamatut ja valusast ning proovile pannakse nende suhte alustalad.

Filmi leiad siit.

High Flying Bird

Äkitselt pingile jäetud noorele NBA korvpallurile pakutakse intrigeeriv, kuid kahtlane tööots, mis muudab igaveseks tema karjääri ja kossuliiga sisekliimat.

Uuri juurde siit.

Kevin Hart’s Guide to Black History

Hiljuti Oscarite tseremoonia (mida kantakse üle ka Eestis) juhtimisest loobunud Kevin Hart esitleb läbi hariva huumoriprisma tähelepanuta jäänud afroameeriklaste panust inimkonna ajalukku.

Film asub siin.

Remastered: The Two Killings of Sam Cooke

Dokumentaalfilm muusikust Sam Cooke’ist, kelle tuntus soulilauljana tõstis rambivalgusesse ka tema oma aja kohta eesrindlikud vaated võrdõiguslikkuse kohta.

Filmi näed siit.

14. veebruar

Ken Jeong: You Complete Me, Ho

Hollywoodi komöödianäitleja Ken Jeongi esimene püstijalakomöödiaetendus, milles lahatakse mehe karjääri filminäitlejana. Muuhulgas tuleb jutuks, kuidas “Pohmaka” filmiseeria Jeongi elu päästis.

Vaata etteastet siit.

15. veebruar

The Breaker Uppers

Jen ja Mel on parimad sõbrannad, kes on valmis sobiva tasu eest lõpu tegema mistahes suhtele. Kui aga üks neist ühtäkki põnnama lööb, ähvardab see nende sõpruse lõplikult lõhkuda.

Filmi saad vaadata siit.

21. veebruar

The Drug King

Kui “Narcos” on juba lõpuni vaadatud, siis “The Drug King” peaks aitama võõrutusnähtusi leevendada. See Korea film räägib Busanis elavast smuugeldajast, kellest saab lõpuks Jaapani narkoimpeeriumi üks suurimaid tegijaid.

Filmi näed siit.

22. veebruar

Paddleton

Michael ja Andy on kaks vaenujalal olevat naabrit, kelle suhe võtab ootamatu pöörde kui Michaelil diagnoositakse vähk. Olukorra muudab raskemaks asjaolu, et Michael palub Andyl oma elu lõpetada.

Uuri juurde siit.

Paris is Us

See Prantsuse film räägib Pariisis elavast Annast, kes on traumatiseeritud lennuõnnetusest, milles ta peaaegu elu kaotas. Koos Annaga käiakse läbi tema elu ja turbulentsed suhted. Selle kõige taustaks on Pariisi sotsiaalsed pinged ja aina eskaluueruvad protestiaktsioonid.

Film asub siin.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.