Filmid

Uus uuring selgitas välja kõige jubedamad õudusfilmid, mis eales loodud

Tuleb välja, et kõige jubedam õudukas eales on "Sinister".Foto: kaader filmist "Sinister"

Veebikeskkond Broadbandchoices viis läbi ühe tõsiselt judinaid tekitava uuringu ja selgitas välja kõige hirmuäratavamad õudukad eales.

Uuringu tulemusel leiti, et kõige jubedam õudusfilm, mis eales loodud, on 2012. aastal ilmunud “Sinister”. Teisele kohale maandus “Insidious” ja pronksikoha napsas endale “The Conjuring”.

Kõige jubedamate õudukate nimekirja ei pandud kokku suvaliselt. Kõigepealt otsiti IMDBd, Redditit ja muid veebikeskkondi kasutades välja 50 õudusfilmi, mida kriitikud ja filmifännid kõige enam soovitavad. Seejärel vaatasid kõik need filmid läbi 50-liikmeline žürii, kelle filmide ajal üles-alla pendeldaval pulsil hoiti kiivalt silm peal.

Sel meetodil selgitati välja filmid, mis vaatajaid kõige enam hirmutasid. Näiteks “Sinisteri” ajal muutus vaatajate pulss rahulike ja kõige jubedamate hetkede vahel lausa 32%. Teised filmid sellele tulemusele vastu ei saanud.

Maailma parimatest õudukatest pandi testi tulemusel kokku pikk nimekiri. Sellega saad tutvuda all, suuremat fotot näed aga siit.

Foto: Broadbandchoices
Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.