Filmid

Vaata ja naera: Borat vastab fännide küsimustele veel veidramalt kui sa arvata oskad

Silm puhkab.Foto: Amazon

Kazakhstani kuulsaim kodanik Borat on tagasi ja seekord vastab ta fännide küsimustele. Tegu on siiski Boratiga, mistõttu ei ole siit mõtet oodata kõige kainemõistuslikumat juttu.

23. oktoobril ilmus uus Borati film “Borat: The Subsequent Moviefilm”, mille esilinastuse raames võttis Borat vaevaks vastata fännide esitatud küsimustele. Juba sissejuhatus algab paljulubavalt – Borat tervitab kõiki meie lameda maailma 17 riigis elavaid inimesi.

Ka küsimustele vastates ei hoia Borat ennast tagasi. Kui temalt küsitakse, et kuidas saaks ikka täita Donald Trumpi Make America Great Again lubaduse, siis vastuseks pakutakse, et Trump on USA juba Kazakhstani tasemele tirinud. Seega on töö juba tehtud ja Ameerika ongi üks parimaid riike maailmas.

Veidrat hullumeelsust jagub videosse veel. Üksinda üle videosilla Boratiga rääkivalt naiselt küsitakse kohe, et kuhu on küll tema abikaasa jäänud. Saame ka teada, et oma tütrega meeldib Boratile kalal käia – Borat seob tütre ümber köie, viskab ta sillalt alla ja kui kalad näksima hakkavad, siis tiritakse neiu uuesti veest välja.

Võiks ju arvata, et Kazakhstanis Borati tempudesse kõige paremini ei suhtuta, kuid see ei vasta tõele. Hiljuti sai Borati kõige kuulsamast ütlusest Kazakhstani Turismiameti ametlik tunnuslause.

“Borat: The Subsequent Moviefilm” on eestlastele saadaval Amazon Prime Video striimimisteenuses. Muide, sul on võimalik see film ära vaadata täiesti tasuta.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.