Vaata treilerit: filmi “Päevad, mis ajasid segadusse” režissööril valmis uus film

“Tume paradiis” on produtsent Elina Litvinova sõnul lugu täiskasvanuks saamisest ja sellega seonduvaga silmitsi seismisest.Foto: tootja

Triin Ruumeti film “Tume paradiis” jõuab kinodesse selle aasta septembris.

Filmi peategelaseks on isa poolt ära hellitatud, kuid iseendaga pahuksis olev Karmen (Rea Lest), kelle senise elu turvavõrgustik laguneb ootamatult ning ta seisab silmitsi universumi tumeduse ja tühjusega. 

Ebamugavust lisavad vales suunas arenevad suhted poolvenna Viktoriga (Jörgen Liik), kelle tõekspidamised ja arusaamad suhetest lähedastega on ootamatute sündmuste tõttu tema sisemaailma segi paisanud. 

Film avab ukse tänapäeva noorte hämarasse hedonistlikku maailma, mida varjutavad mineviku saladused, toksilised armusuhted ning undergroundlik maailm. 

Režissöör Triin Ruumeti sõnul on see on musta huumori piiril balansseeriv lugu, mille peategelased otsivad oma õnne ja armastust. “Ma soovin, et see film inspireeriks kõiki pimeduses kõndijaid ning annaks seda tarkust ja jõudu, et oma tumedat paradiisi mõtestada,” lisas ta.

Filmi režissöör ja stsenarist on Triin Ruumet, kaastsenaristid on Cannes’i filmifestivalil auhinnatud filmi “Kupee nr 6” stsenaristid Andris Feldmanis ja Livia Ulman, operaator Erik Põllumaa, kunstnik Matis Mäesalu, kostüümikunstnik Liis Plato, grimmikunstnik Hella Marats.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.